Ревізійні люки Кнауф

Ревізійні люки Кнауф

23.02.2023

Ревізійний люк REVO Кнауф – це справжня інновація, яка пропонує споживачам безліч переваг у порівнянні із звичайним відкидним люком. Кнауф розробили не тільки надійну конструкцію, але й шляхом використання оригінальної технології виготовлення наділили її новою рисою, яка не зустрічається в жодному продукті такого роду: вона дуже просто прикріплюється до обшивки без використання шурупів.

Як фірмовий продукт ревізійний люк REVO відповідає високим технічним вимогам. Він оснащений, звичайно, як і всі люки ревізійні Кнауф, запатентованим натискним замком.

На додаток до цього, ревізійний люк REVO виходить на ринок із дуже привабливою ціною. Ревізійний люк REVO знайшов своє застосування у підвісних стелях, конструкціях для перегородок, які можуть використовуватись без підвищених вимог щодо забезпечення пожежної безпеки (обшивка ревізійного люка REVO-ГКПВО 12,5 мм).


Конструкція

Ревізійні люки складаються з міцної алюмінієвої рами та відкидного алюмінієвого люка з вмонтованими на заводі плитами Кнауф. Обидві частини рами на звороті посилені плоскими сталевими кутками. Кришка утримується спеціальним замком з нержавіючої сталі та двома сталевими шарнірами. Між жорстко закріпленою та рухомою частиною рами ревізійного люка видно лише вузьку щілину (близько 1 мм).

Квадратні стандартні ревізійні люки 200 x 200 мм і до 600 x 600 мм у комбінованому виконанні для встановлення як у стінах, так і в стелях.

Нові ревізійні люки торгової марки Кнауф REVO показують свої переваги саме там, де вони необхідні.


Монтаж без шпаклювання

Завдяки вклеєному пластинчастому вкладишу, який легко прикріплюється до поверхні, зовнішню кришку не потрібно більше шпаклювати. Для отримання якісної поверхні достатньо фарбування.

Таким чином, без проблем досягаються рівні якості поверхонь Q1 до Q2 без додаткових підготовчих робіт. Це заощаджує Ваш час – і, звісно, Ваші гроші.


Хороша стійкість до ударів

Досконала, захищена трьома патентами, конструкція, а також виготовлений із міцної плити Кнауф Діамант вкладиш роблять ревізійний люк Кнауф REVO особливо міцним.


Простота у зверненні

Є речі, які легко досягаються з ревізійним люком Кнауф REVO – такі, наприклад, як: відкривання однією рукою, невелика висота підйому, обмежувальний запобіжний шнур

вивішування - і, перш за все, встановлення за одну хвилину без найменшого зусилля.

Переваги ревізійного люка Кнауф REVO ґрунтуються на оптимізованій конструкції – це витончене рішення вперше надає можливість так економічно запропонувати надійний ревізійний люк, що добре зарекомендував себе.


Зручне пакування

Дуже тонка упаковка з надрукованим на ній ілюстрованим посібником із встановлення служить шаблоном для монтажу ревізійного люка Кнауф REVO.


Легка установка та відкривання

Незалежно від того, де встановлений ревізійний люк у стіні або стелі, його можна відкрити однією рукою, натиснувши на кришку клапана. Незначна висота підйому та невелика висота конструкції люка уможливлюють його застосування з мінімальною відстанню від поверхні або від електропроводки у вільному просторі стелі.


Стійкість

Вкладиші з плити Кнауф Діамант роблять люк Кнауф REVO особливо стійким.

Використання легко прикріплюваного до поверхні вклеєного вкладиша позбавить Вас від шпаклювальних робіт - фарбування буде достатньо.