Угода користувача

Угода користувача

Я (надалі - "Я" та/або "Користувач"), погоджуючись з умовами цієї Угоди користувача та використовуючи сайт ua.molotok.org.ua (надалі - "Сайт"), при замовленні, листуванні, телефонній розмові, залишенні відгуків тощо, даю згоду на обробку та захист своїх персональних даних як Користувача в обсязі, порядку, відповідно до мети обробки відповідно до Положення про обробку персональних даних, що розміщене тут: (надалі - "Положення" та/або "Положення про обробку та захист персональних даних").

Персональні дані

На додаток до Положення, на виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" шляхом заповнення на Онлайн-платформі заявки для розгляду можливості купівлі товару в кредит та натисненням кнопки "Замовлення підтверджую" даю згоду на обробку зазначених у заявці моїх персональних даних наступними особами з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги. Не заперечую з приводу перевірки фінансовими установами інформації в будь-яких бюро кредитних історій України з метою з'ясування відомостей, що стосуються виконання мною взятих на себе зобов'язань за договорами (у т.ч. кредитними), у разі наявності таких, тим самим розуміючи, що обсяг інформації, яка перевіряється, може містити інформацію, яка стосується банківської таємниці, та з'ясування якої буде такою, що буде повною та достатньою для розуміння мого соціального, майнового стану, платоспроможності та несення можливої подальшої майнової відповідальності.
Я також погоджуюся з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мету їх обробки, визначену в Положенні та цій Угоді. У тому числі, на перевірку зазначеної Мною інформації та не заперечую передачу для можливого необхідного з'ясування даної інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв'язку, інші фізичні та/або юридичні особи.
Ми цінуємо ваше право на особисте життя та нерозголошення вашої персональної інформації. Ця Угода користувача - правило, яким користуються всі співробітники нашого сервісу, і регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запитана/отримана під час відвідування сайту, при замовленні, листуванні, телефонній розмові, будь-якій іншій комунікації, під час якої здійснюється обмін даними/інформацією. Якщо у вас виникнуть питання або проблеми у зв'язку з конфіденційністю, надсилайте, будь ласка, свої питання або зауваження на електронну адресу: i.market.molotok@gmail.com

Чому ми обробляємо персональні дані

Термін "персональні дані" використовується у значенні, визначеному Законом України "Про захист персональних даних" та становить сукупність відомостей про користувача, що визначаються в Положенні.
Ми можемо обробляти ваші персональні дані для цілей та з метою, визначеною в Положенні. При цьому одночасно можуть застосовуватися одна або кілька цілей.
Ми діємо відповідно до цієї Угоди користувача, на підставі Положення про обробку та захист персональних даних та на підставі чинного законодавства України. Ми маємо право зберігати Персональні дані стільки, скільки необхідно для реалізації цілей, зазначених у цій Угоді користувача та Положенні.