Гіпсокартон вологостійкий Knauf 3000х1200x12,5 мм

Хіт
Новинка
Код товару: Knauf Н2 12,5*3,0 вл НСК
3
В наявності
498.00 грн
Знайшли дешевше?
Гіпсокартонний вологостійкий КНАУФ-лист (ГКЛВ) є прямокутним матеріалом, що складається з двох шарів спеціального картону з прошарком з гіпсового тіста з армуючими добавками, при цьому бічні крайки смуги зафальцьовують краями картону (лицьового шару). Гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) випускають із різними видами крайок. Основні з них: пряма (ПК), стоншена (УК), напівкругла і стоншена з лицьового боку (ПЛУК). Купити гіпсокартон Кнауф з доставкою по місту в інтернет-магазині. Для формування сердечника застосовується гіпсове в'яжуче марки Г4 за ГОСТ 125-79. Іншим важливим компонентом гіпсокартонного вологостійкого КНАУФ-листа (ГКЛВ) є облицювальний картон, зчеплення якого з сердечником забезпечується завдяки застосуванню клейових добавок. Картон виконує роль армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними та гігієнічними властивостями картон ідеально підходить для житлових приміщень.
Відрізняються від звичайних КНАУФ-листів спеціальним картоном, а також гідрофобними й антигрибковими добавками в матеріал сердечника.
Гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) випускаються відповідно до ГОСТ 6266-97 і відповідають німецьким стандартам (DIN 18 180).


На кожному гіпсокартонному вологостійкому КНАУФ-листі (ГКЛВ) присутнє умовне позначення, яке складається з:

- літерного позначення виду листа;
- позначення групи листа;
- позначення типу поздовжніх крайок листа;
- цифр, що позначають номінальну довжину, ширину та товщину листа в міліметрах;
- позначення стандарту.<Приклад умовного позначення звичайного гіпсокартонного листа групи А, з утоненими краями, завдовжки 2500 мм, завширшки 1200 мм і завтовшки 12,5 мм:
ГКЛ-А-УК-2500х1200х12,5 ГОСТ 6266-97.

Галузь застосування

Застосовується для влаштування легких міжкімнатних перегородок, підвісних стель, облицювання стін і вогнезахисту конструкцій, а також у будівлях і приміщеннях з вологим і мокрим вологісними режимами за СНиП 23-02-2003 із забезпеченням витяжною вентиляцією та за умови захисту лицьової поверхні, наприклад: гідроізоляцією, водостійкими ґрунтовками, фарбами, керамічною плиткою, покриттями з поліхлорвінілу.<Володіє зниженим вологопоглинанням завдяки використанню спеціального картону і гідрофобних добавок. Процес застосування включає такі основні етапи робіт: розмітку проектного положення конструкції з гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ).<Встановлення каркаса з КНАУФ-профілю для кріплення гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ).
Монтаж і закріплення гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) на каркасі.<Закладення швів між гіпсокартонними вологостійкими КНАУФ-листами (ГКЛВ) і заглиблень від гвинтів шпаклівкою КНАУФ-Фуген (Фугенфюллер). ґрунтування поверхні під оздоблювальні покриття.


Рекомендації

- Перед монтажем гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) в приміщенні.
- Торцеві крайки гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) мають прямокутну форму і під час влаштування шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини аркуша).
- При використанні гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) у процесі оздоблювальних робіт виключаються незручні "мокрі" процеси.
- Значно збільшується продуктивність праці.
- Надається можливість реалізації необмежених за задумом, багатоваріантних архітектурних рішень, зокрема влаштування криволінійних поверхонь.
- Досягається загальна економія витрат на будівництво завдяки полегшенню конструкції будівлі.
- Забезпечується не тільки екологічна чистота, а й сприятливий для людини мікроклімат у приміщенні.
- Матеріал не містить токсичних компонентів і має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри.
- Володіє зниженим вологопоглинанням завдяки використанню спеціального картону та гідрофобних добавок.
- Володіє здатністю дихати, тобто поглинати надлишкову вологу та виділяти її у довкілля в разі нестачі.
- Відповідає вимогам законодавства та нормативних актів, які регулюють використання матеріалів.
Свойства
Brand Knauf
Длина, м 3
Область применения Стеновой
Популярность 8
Связанные товары a6e59dd8-0f38-11e5-83ef-000c29a1e800
Срок доставки, дней 1
Тип Влагостойкий
Толщина, мм 12.5
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.