Гіпсокартон вологостійкий Knauf 2500х1200x12,5 мм

Новинка
Код товару: Knauf Н2 12,5*2,5 вл НСК
0
В наявності
415.00 грн
Знайшли дешевше?
Гіпсокартонний вологостійкий КНАУФ-лист (ГКЛВ) є прямокутним матеріалом, який складається з двох шарів спеціального картону з прошарком з гіпсового тіста з армуючими добавками, при цьому бічні крайки смуги зафальцьовують краями картону (лицьового шару). Гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) випускають з різними видами крайок. Основні з них: пряма (ПК), стоншена (УК), напівкругла і стоншена з лицьового боку (ПЛУК). Купити гіпсокартон Кнауф з доставкою по місту в інтернет-магазині. Для формування сердечника застосовується гіпсове в'яжуче марки Г4 за ГОСТ 125-79. Іншим найважливішим компонентом гіпсокартонного вологостійкого КНАУФ-листа (ГКЛВ) є облицювальний картон, зчеплення якого із сердечником забезпечується завдяки застосуванню клеящих добавок. Картон виконує роль як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка та ін.). За своїми фізичними та гігієнічними властивостями картон ідеально підходить для житлових приміщень. Відрізняються від звичайних КНАУФ-листів спеціальним картоном, а також гідрофобними й антигрибковими добавками в матеріал сердечника. Гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) випускаються відповідно до ГОСТ 6266-97 і відповідають німецьким стандартам (DIN 18 180).

На кожному гіпсокартонному вологостійкому КНАУФ-листі (ГКЛВ) присутнє умовне позначення, яке складається з: - літерного позначення виду аркуша; - позначення групи аркуша; - позначення типу поздовжніх крайок аркуша; - цифр, що позначають номінальну довжину, ширину і товщину аркуша в міліметрах; - позначення стандарту.
Приклад умовного позначення звичайного гіпсокартонного листа групи А, з утоненими краями, завдовжки 2500 мм, шириною 1200 мм і товщиною 12,5 мм: ГКЛ-А-УК-2500х1200х12,5 ГОСТ 6266-97.

Галузь застосування

Застосовується для влаштування легких міжкімнатних перегородок, підвісних стель, облицювання стін і вогнезахисту конструкцій, а також у будівлях і приміщеннях із вологим і мокрим вологісними режимами за СНиП 23-02-2003 із забезпеченням витяжною вентиляцією і за умови захисту лицьової поверхні, наприклад: гідроізоляцією, водостійкими ґрунтівками, фарбами, керамічною плиткою, покриттями з поліхлорвінілу. Володіє зниженим вологопоглинанням завдяки використанню спеціального картону і гідрофобних добавок.
Процес застосування включає такі основні етапи робіт. Розмітку проєктного положення конструкції з гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ). Установку каркаса з КНАУФ-профілю для кріплення гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ).
Монтаж і закріплення гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) на каркасі. Закладення швів між гіпсокартонними вологостійкими КНАУФ-листами (ГКЛВ) і поглиблень від гвинтів шпаклівкою КНАУФ-Фуген (Фугенфюллер). Ґрунтування поверхні під оздоблювальні покриття.

Рекомендації

 • Перед монтажем гіпсокартонні вологостійкі КНАУФ-листи (ГКЛВ) повинні пройти обов'язкову акліматизацію (адаптацію) у приміщенні.
 • Торцеві кромки гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) мають прямокутну форму, тому під час влаштування шва з них необхідно знімати фаску (приблизно на 1/3 товщини листа).
 • При використанні гіпсокартонних вологостійких КНАУФ-листів (ГКЛВ) у процесі оздоблювальних робіт виключаються незручні "мокрі" процеси.
 • Значно збільшується продуктивність праці. Надається можливість реалізації необмежених за задумом, багатоваріантних архітектурних рішень, включно з влаштуванням криволінійних поверхонь.
 • Досягається загальна економія витрат на будівництво завдяки полегшенню конструкції будівлі.
 • Забезпечується не тільки екологічна чистота, а й сприятливий для людини мікроклімат у приміщенні.
 • Матеріал не містить токсичних компонентів і має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри.
 • Володіє зниженим вологопоглинанням завдяки використанню спеціального картону та гідрофобних добавок.
 • Володіє здатністю дихати, тобто поглинати надлишкову вологу та виділяти її у довкілля в разі нестачі.
 • Відповідає вимогам законодавства.

Гіпсокартонні КНАУФ-листи (ГКЛ) за своїми властивостями відносяться до груп:

 • Г1 (горючість за ГОСТ 30244);
 • В3 (займистість за ГОСТ 30402);
 • Д1 (димоутворювальна здатність за ГОСТ 12.1.044);
 • Т1 (токсичність за ГОСТ 12.1.044).
Свойства
Brand Knauf
Длина, м 2.5
Область применения Стеновой
Популярность 2
Связанные товары 43798a62-57af-11e6-80fa-000c293f72bc
Срок доставки, дней 1
Тип Влагостойкий
Толщина, мм 12.5
Цена для Лендинга 125.05
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.